Galéria

Vaša galéria kaprov :)

Štrkovisko sa po roku 2010 opäť prebúdza po rozsiahlych povodniach a tým spôsobenou katastrofou, kde odplavilo veľa kapitálnych rýb vrátane kaprov, ktoré by dnes tešili našich návštevníkov z ľahka presahujúcou hranicou váhy  20 kilogramov . 

Dnes už sa opäť môžme pochváliť krásnou osádkou kaprov nad 10 kilogramov a vyššie. V roku 2018 sme už presiahli hranicu 20-tich kilogramov, čo nás nesmierne teší a dúfame že kaprov bude pribúdať. Zopár adeptov pribudne už čoskoro ;) 

Amuri

Skromne ale s radosťou sa štrkovisko hlási s krásnou osádkou Amurov, ktoré dodnes prekvapia aj skúseného rybára.

Boj od začiatku, ale ten koniec....!!! Sú známe svojou bojovnosťou najmä pri brehu a určite preveria nielen vašu výstroj ale aj Vás samotných. 

Mať Amura na háčiku je ozajstným zážitkom...

KOI kapre

Zlatá rybka? Určite Vám nesplní želanie, ale poteší viac ako čokoľvek iné. A rastú do krásy!

Jeseteri

Keď neviete identifikovať veľkosť ryby, tupý ale silný ťah po dne a nie sa vynoriť, je možné že Vás prekvapí Jeseter, ktorý bol nasadený v roku 2014. Odvtedy ale tieto metrové polienka podrástli a už sa tak ľahko nedajú ani nalákať, ani zdolať. Patrí určite medzi úlovky, ktoré Vás preveria a to niekoľkokrát. Hlavne trpezlivosť a zľahka unavovať, kedže poctivo sonduje dno počas celého zdolávania.

Sumec Africký 

Sezónne nasadená a vyhľadávaná ryba najmä gurmánmi. Ale nasadené sú najmä kvôli pestrosti a v letných obdobiach, keď ich nasádzame potešia nejedného športového rybára. Avšak chladné rána dosahujúce takmer mínusové hodnoty sú pre túto rybu likvidačné. Vtedy sa stávajú potravou pre naše dravce. Ročne nasadených ca 80 kusov. 

Dravce

Zubáče, ktorých bolo neúrekom sa už nedosádzali sa vytratili sa. No teraz sa nám opäť podarilo zarybniť na žiadosť športových prívlačiarov. 

Štuka? Stačí nahliadnuť do skromnej galérii. Rekordný úlovok 134cm a 18,2kg! 

Vytvorte si webové stránky zdarma!