Štrkovisko pri západe slnka..

O rybníku

Štrkovisko s rozlohou 10ha (vodná plocha jazera 6,3ha) bohato zarybnená Kaprami, Šťukami, Zubáčmi aj Jesetermi. Rybník je rozdelený na jednu menšiu a jednu väčšiu časť, sú prepojené a ryby sa môžu presúvať aj z tých hlbších miest do plytkých. Preto je pri odchyte dôležitá voľba miesta. Tých je na rybníku pomerne dosť.

V strede rybníka nechýba poloostrov pre "dvadsaťštvorkárov" kde majú možnosť nahadzovať na všetky smery a zákutia. Je možnosť aj vyvážania, sprístupnený je čln a samozrejme lov na 3 udice s možnosťou navýšenia počtu prútov. Lov na živé, alebo mŕtve nástrahy vo forme rybiek a časti z nej je zakázaný. Taktiež je možnosť zakúpiť si úlovok podľa cenníka a podľa podmienok.

Hlavná časť jazera

Hlavná časť jazera je obľúbeným miestom aj už druhý rok organizovaným medzinárodných feedrových pretekov Master Feeder Abovce. 
Viac informácii v sekcii "preteky".

Osádka rýb

Rybník je známi členitou a veľkou osádkou nadpriemerných kaprov nad 5 kilogramov, krásnymi jesetermi a rekordnými šťukami.

Zadná časť jazera

Raj pre prívlačárov a pre kaprárov obľubujúcich extrémnejší a zložitejší lov kaprov. Členité dno s miestami s veľkou hĺbkou a prekážkami na dne.

Rozširovanie rybníka

Ako je už všetkým známe, v dohľadnej dobe sa návštevníci môžu tešiť na otvorenie nového rybníka zarybňovaný prirodzene všetkým druhov rýb.
Viac informácií tu..

Vytvorte si webové stránky zdarma!